Ballina Lajme nacionale Me këto fjalë, Vjosa mbështet lojtarët e Kosovës

Me këto fjalë, Vjosa mbështet lojtarët e Kosovës

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë.

Kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka mbështetur djemtë e Kombëtares së Kosovës.

Ajo ka thënë se ata janë sonte në Angli për ta jetësuar ëndrrën e të gjithëve.

“Djemtë e Kombëtares së Kosovës, sonte, në Angli, për të vazhduar ëndrrën e të gjithë neve. Forca Republika e Kosovës! Forca Dardanë! Ju jeni inspirimi ynë i përditshëm”.

---- ----
----
----- ----
-----