Ballina Showbiz Me këtë foto, Morena e përkrah Kosovën nga Stambolli

Me këtë foto, Morena e përkrah Kosovën nga Stambolli

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku e ka mbështetur publikisht Kombëtaren e Kosovës.

Kombëtarja e Kosovë sot pret Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan lajmi.

Ndeshja pritet të filloj në ora 18:00 dhe interesimi për këtë ndeshje është jashtëzakonisht i madh, e ata që nuk mund të shkojnë për ta parë nga afër, Kosovën e kanë përkrahur në mënyra të tjera.

Morena Taraku e cila ndodhet aktualisht në Stamboll, nga atje e ka bërë një postim në përkrahje të djemve tanë.

“Nga Stambolli me dashuri”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet me fanellë.

---- ----
----
----- ----
-----