Ballina Showbiz Me këmishë të zbërthyer dhe…, Oriola Marashi “çmend” ndjekësit me pozat s*ksi...

Me këmishë të zbërthyer dhe…, Oriola Marashi “çmend” ndjekësit me pozat s*ksi (FOTO)

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në këto dit izolimi, Oriola Marashi, ka vendsur që të jetë mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

----

Modelja seksi poston shpesh fotografi shumë provokuese, duke i “çmendur” fansat e saj të shumtë. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ta disa poza që menjëherë kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Oriola shfaqet e veshur me një palë pantallona të shkrurtra dhe një këmishë të bardhë me dekolte, që i ekspozon gjoksin.

----- ----