Ballina Showbiz ‘Më kanë propozuar 3 herë për deputete’, Rudina Dembacaj drejt parlamentit?

‘Më kanë propozuar 3 herë për deputete’, Rudina Dembacaj drejt parlamentit?

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot në rubrikën “Këndi i së vërtetës” në “E Diell” ishte e ftuar aktorja e humorit Rudina Dembacaj. Ajo ka deklaruar se i është kërkuar tre herë të kandidojë për deputete.

“Unë kam shumë dëshirë që ne të jemi një vend demokratik, një vend me zhvillim ekonomik më të madh, por nuk e shoh ende veten në politikë pavarësisht se më është propozuar 2-3 herë për t’u bërë deputete”, ka thënë Dembacaj.

Dikur në adoleshencën e saj, Rudina ka pasur një betejë të madhe ndaj mbipeshës, të cilën ajo e ka fituar dhe sot është më në formë se kurrë.

“Asokohe nuk e kam vuajtur fare bullizmin dhe pse isha shumë e shëndoshë” ka treguar më sportivitet ajo.

 

---- ---- ----
-----