Ballina Lajme nacionale “Më ka kërcënuar”/ Ndocaj dhe Ndreu përplasen për votat e Lezhës

“Më ka kërcënuar”/ Ndocaj dhe Ndreu përplasen për votat e Lezhës

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në një lidhje telefonike për “Open”, Eduart Ndocaj akuzoi Pjerin Ndreun se e ka kërcënuar nëpërmjet njerëzve të tjerë.

Ndocaj theksoi se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë manipulimin e zgjedhjeve.

Ndërkaq, Pjerin Ndreu ka ndërhyrë menjëherë duke deklaruar se do ishte i qetë nëse hapeshin të gjitha kutitë e votimit të Lezhës. Sipas tij, procesi i votimit ka qenë model dhe nuk ka pasur asnjë problem.

I pyetur se çfarë do të ndodhë nëse paraardhësi i tij nuk i liron zyrën, Ndreu tha se nuk do ketë luftë në Lezhë për zyrën.

---- ----
----
----- ----
-----