Ballina Showbiz Me grimin dhe fustanin më të bukur, Neca ju lë pa fjalë...

Me grimin dhe fustanin më të bukur, Neca ju lë pa fjalë me pamjen në kanagjexh

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video për të na treguar se ka shkuar në një kanagjexh e ajo që mori gjithë vëmendjen është grimi dhe fustani i saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----