Ballina Showbiz Me gjoksin thuajse jashtë e tatuazhin në pjesët intime, ish-e dashura e...

Me gjoksin thuajse jashtë e tatuazhin në pjesët intime, ish-e dashura e deputetit zbulon si kalon kohën e izolimit në shtëpi (FOTO)

182
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Iva Aliko është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, këto ditë që po qëndron vetëm në shtëpi, për shkak të masave të marra nga qeveria ndaj koronavirusit.

Ajo herë pas here poston në “Instastory” foto apo video që të bëjnë për të qeshur, por edhe imazhe të gatimeve që ajo bën.

Por sigurisht që Iva, e cila njihet ndryshe edhe si ish-e dashura e një deputeti në Kosovë, nuk harron që të publikojë pozat seksi siç vetëm ajo di të bëjë.

Ditën e sotme, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me një pale pantallona shumë të shkurtra, ndërkohë gjoksin e ka thuajse jashtë. Pranë saj është edhe një arush i madh, i bardhë.

Ndërkohë një ditë më pare, në “Instagram” Iva ndau me fansat një foto ku shfaqej me një bluzë rrjetë të shkruar numri 23, e çarë në të dyja anët dhe zbulonte një tatuazh pranë pjesës intime.

Publikimi apo kthimi i albumeve të vjetra duket se është një mënyrë e të gjithëve, që të kalojnë pak nga kjo kohë e lirë teksa po qëndrojnë në shtëpi.

---- ---- ----
-----