Ballina Showbiz Me gishtin e mesit te harta, Stresi mesazh të drejtëpërdrejtë Vuçiçit: Na...

Me gishtin e mesit te harta, Stresi mesazh të drejtëpërdrejtë Vuçiçit: Na e ktheve me armë

142
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon gjithmonë për çështje që e shqetësojnë.

Së fundmi, reperi ka publikuar disa pamje të një dokumentari që ishte duke ndjekur në televizion.

Në një moment ai nuk përmbahet dhe shan serbët, madje tregon edhe gishtin e mesit.

“Lufta e 1 botërorë. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, ka shkruar reperi në Instastory./abcnews.al

The post Me gishtin e mesit te harta, Stresi mesazh të drejtëpërdrejtë Vuçiçit: Na e ktheve me armë appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----