Ballina Showbiz Me fustan të kuq, të gjatë e të ngushtë, Gëzimja është bërë...

Me fustan të kuq, të gjatë e të ngushtë, Gëzimja është bërë nusja më e bukur

131
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të Gëzimes e cila shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----