Ballina Showbiz Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket...

Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E veshur me fustan shumë të shkurtër, Lola po duket super-hot në foton e fundit

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me shumë ngjyra dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

E veshur me fustan shumë të shkurtër, Lola po duket super-hot në foton e fundit

---- ----
----
-----
-----