Ballina Showbiz Me fustan të gjatë e me grim të lehtë, frizura e Safetes...

Me fustan të gjatë e me grim të lehtë, frizura e Safetes merr gjithë vëmendjen

133
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo ndan momente të bukura nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Se fundmi, Safetja publikoi një fotografi në Instagram, ku shfaqet shumë elegante.

E veshur me një fustan të gjatë dhe e grimosur lehtë, frizura e saj ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----