Ballina Showbiz Me fund super të shkurtër, Kejvina Kthella plot stil në kohën e...

Me fund super të shkurtër, Kejvina Kthella plot stil në kohën e Covid-19 (FOTO)

231
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
 

Ish-velina e njohur, Kejvina Kthella, që në daljen e saj të pare publike ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Madje ajo fitoi shumë fansa edhe në rrjetet sociale, aty ku është mjaft aktive e ndan me ta foto e video nga përditshmëria.

----

Së fundmi ka postuar disa foto në rrjetin social të “Instagram”, ku ka treguar se edhe ajo ka marrë masa për mbrojte nga Covid-19.

Në foton në fjalë, modelja bukuroshe është e veshur me rroba të shkurtra ngjyrë rozë dhe flokët i ka kapur në mënyrë mjaft interesante.

Mirëpo ajo që vihet në dukje është fytyra e saj, ku ka vendosur maskë për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

----- ----