Ballina Showbiz Me frizurë e grim të rëndë, Ronelën nuk e keni parë asnjëherë...

Me frizurë e grim të rëndë, Ronelën nuk e keni parë asnjëherë të tillë

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe kunata e Leartës sërish shtatzënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit, si asnjëherë më parë, ajo është shfaqur me frizurë dhe grim të rëndë.

Edhe e tillë, Ronela Hajati po duket për mrekulli./ORAinfo/

Edhe kunata e Leartës sërish shtatzënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun

---- ----
----
-----
-----