Ballina Showbiz Me flokë të shkurta e pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni...

Me flokë të shkurta e pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni më Azrën

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Tani, duket se Azra ka bërë një ndryshim të madh në pamje duke i prerë flokët dhe duke ndryshuar ngjyrën,

Me pamjen e re mezi po njihet Azra./ORAinfo/

---- ----
-----