Ballina Showbiz Me flokë të shkurta e pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni...

Me flokë të shkurta e pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni më Azrën

92
SHPËRNDAJE

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Tani, duket se Azra ka bërë një ndryshim të madh në pamje duke i prerë flokët dhe duke ndryshuar ngjyrën,

Me pamjen e re mezi po njihet Azra./ORAinfo/

-----