Ballina Showbiz Me flokë të shkurta dhe pa shami, nuk do të mund ta...

Me flokë të shkurta dhe pa shami, nuk do të mund ta njihni Feriden në realitet

407
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seray Gözler është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera, roli që e bëri shumë të njohur në publik është ai i ‘Ferides’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell ORAinfo.

Me këtë rol ajo u bë shumë e njohur edhe në publikun shqiptar.

Ndonëse në serial ajo shfaqet si një grua e moshuar, në realitet ajo nuk duket aspak e tillë.

Feridja duket një grua zonjë në jetën reale./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----