Ballina Showbiz Me flokë të lidhura bistekë, Ariana do ta ‘shkrijë’ Ermalin me këtë...

Me flokë të lidhura bistekë, Ariana do ta ‘shkrijë’ Ermalin me këtë pamje

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ndonëse u prezantua si gruaja e Ermal Fejzullahut, janë paraqitjet e saj plot stil ato qe e bënë shumë të komentuar në publik, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak javëve janë bërë prindër për herë të katërt.

E pas lindjes së vajzës, Ariana dhe Ermali kanë shkuar për pushim në Turqi.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vetura. Me flokë me bistek, Ariana po duket shumë joshëse. /ORAifno/

---- ----
----
----- ----
-----