Ballina Showbiz Me flokë të lagura dhe me trup të rrezitur fort, Majlinda shkëlqen...

Me flokë të lagura dhe me trup të rrezitur fort, Majlinda shkëlqen në pushime

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Majlinda sërish ka shkuar në pushime. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me djalin e saj Roanin.

Me flokë të lagura dhe me trup të rrezitur fort, Majlinda po duket super joshëse. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----