Ballina Showbiz Me flokë të çrregullta dhe shumë sportive, kështu nuk e keni parë...

Me flokë të çrregullta dhe shumë sportive, kështu nuk e keni parë ndonjëherë Jennifer Lopez (FOTO)

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo nuk mori një emërim Oscar në fillim të kësaj jave për performancën e saj të vlerësuar kritike në Hustlers.

Ajo nuk ka marrë ndonjë nominim “Oscar” në fillim të kësaj jave, për performancën e saj të vlerësuar nga kritikët në filmin “Hustlers”.

Por aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, duket se nuk është shqetësuar aspak nga një gjë e tillë. Ajo është shfaqur së fundmi në Miami, teksa dilte nga palestra.

50-vjeçarja njihet për format trupore super seksi dhe sa e dhënë është pas stërvitjes. Jlo u fotografua teksa po shkonte drejt makinës së saj, e veshur shumë sportive. Ndërkohë flokët e gjatë i mbante të lidhura dhe në sy kishte vendosur një palë syze.

---- ----
-----