Ballina Showbiz Me flokë portokalli dhe duke u puthur me vëllain e miliardereve, Dua...

Me flokë portokalli dhe duke u puthur me vëllain e miliardereve, Dua Lipa i befason të gjithë (FOTO)

160
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa është bërë një nga fitueset më të mëdha të showbizit në planet, duke arritur në 28 milionë euro.

----

Krijuesja e hitit “One Kiss”, që e nisi interpretimin në projektin bamirës “Children in Need”, e ka dyfishuar pasurinë e saj brenda vitit.

Por, duket se suksesin Dua e ka dhe në dashuri. Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare u shfaq mjaft e lumtur krah të dashurit të saj, duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Ajo që ra në sy ishin flokët e saj portokalli, që dukeshin mjaft të çuditshëm. Mirëpo, Dua mbetet një nga femrat më të bukura dhe nuk ka kryer asnjë ndërhyrje estetike.

----- ----