Ballina Showbiz Me flokë kaçurele dhe me grim të rëndë, Vesa do ta ‘shkrijë’...

Me flokë kaçurele dhe me grim të rëndë, Vesa do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kohëve të fundit ajo është rikthyer në Zelandë të Re, ku viteve të fundit po jeton me burrin dhe djalin e saj.

Vesa ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dal nga frizerka. E grimosur rëndë dhe me flokë të bëra me kaçurela, Vesa do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me pamjen. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----