Ballina LifeBizare Me “flamingon” në krah/ Rezart Veleshnja çmend rrjetin duke imituar Erion Braçen...

Me “flamingon” në krah/ Rezart Veleshnja çmend rrjetin duke imituar Erion Braçen në plazh (Video)

13
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja padyshim që është një talent. Këtë e dëshmon në çdo rol që merr përsipër, por së fundmi ai ka goditur me imitimin që i bën zv/kryeministrit Erion Braçe.

Në një postim të publikuar në Instagram, ai shihet duke imituar Braçen dhe sigurisht në plan të parë është flamingo.

Pas këtij postimi, Instagrami i aktorit është mbushur me komente pozitive dhe shumë komplimente. Ndjekësit i kanë kërkuar Veleshnjës që të risjellë edhe personazhe të tjerë.

 

-----