Ballina Showbiz Më e vogla e Motrave Mustafa feston ditëlindjen, ju lë ‘gojëhapur’ me...

Më e vogla e Motrave Mustafa feston ditëlindjen, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

----

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka festuar ditëlindjen dhe për këtë është kujdesur të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

----- ----