Ballina Showbiz Më e dobët si asnjëherë më parë, këngëtaren e famshme nuk e...

Më e dobët si asnjëherë më parë, këngëtaren e famshme nuk e keni parë kurrë kështu (FOTO)

26
SHPËRNDAJE

Ajo i ka lënë pa fjalë fansat e saj me rënien drastike në peshë, vetëm që të jetojë një jetë të shëndetshme për djalin e saj, Angelo.

E të mërkurën, 31-vjeçarja Adele është shfaqur më e dobët se asnjëherë më parë rrugëve të Los Angeles. Këngëtarja e famshme mbante veshur një palë streçe dhe bluzë të zezë.

Ndërkohë për t’u kombinuar ajo mbante veshur një palë atlete të zeza dhe në kokë një kapele.

Krijuesja e hitit “Someone Like You” duket se ka humbur më shumë peshë që kur u shfaq për herë të parë me ndryshimin në festën e Drake për “Halloween”, në tetor të vitit të kaluar.

 

----- ----- ----- -----