Ballina Lajme Bota/Rajoni Me dy qen dhe djalin në krah/ Meghan Markle “kapet mat” nga...

Me dy qen dhe djalin në krah/ Meghan Markle “kapet mat” nga paparacët (FOTO)

85
SHPËRNDAJE

Më në fund, Meghan Markle ka dalë nga rezidenca e saj prej 14 milionë dollarësh, për të shëtitur me djalin e saj Archie.

Dukesha u pa teksa shëtiste në pyllin afër vilës me djalin në krahë dhe dy qen, të cilët besohet se janë të saj.

Ajo që u vu re është se në fytyrën e 38-vjeçares nuk kishte asnjë shenjë të dramës së “Megxit”, duke lënë të kuptohet qartë se ka marrë vendimin e duhur.

Meghan po shijon lirinë dhe pamje e saj e tregon që më në fund, ish-aktorja po jeton jetën që gjithmonë ka ëndërruar.

-----