Ballina Showbiz Me duart te të pasmet e saj, reperi i njohur nuk i...

Me duart te të pasmet e saj, reperi i njohur nuk i ndahet asnjë moment bashkëshortes s*ksi (FOTO)

203
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo asnjëherë nuk ka patur frikë që të tregojë format e saj të famshme. Por në një dalje të fundit publike bashkë, dukej se Kanye West nuk i ndahej bashkëshortes së tij, Kim Kardashian, në asnjë moment.

Ylli televiziv u shfaq të dielën e gjitha e veshur me një kostum lëkure, që i tregonte mjaft bukur linjat bombastike. Ndërkohë reperi i famshëm u fotografua nga paparaci teksa kënaqej nga bukuria e saj dhe nuk e hiqte dorën nga të pasmet e Kim.

Kim dhe Kanye u fotografuan në Francë, së bashku me vajzën e tyre të madhe, North. Kjo e fundit ishte e veshur e gjitha në të zeza me një kostum lëkure si e ëma.

---- ----
----
-----
-----