Ballina Showbiz Me bikini të ndryshme, ylli 31-vjeçar ekspozon asetet bombastike (FOTO)

Me bikini të ndryshme, ylli 31-vjeçar ekspozon asetet bombastike (FOTO)

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka reaziluar një set fotografik mjaft “hot” e veshur me bikini. Është fjala për yllin televiziv, Christine McGuinness, e cila dukej magjepsëse me rrobat e banjës.

31-vjeçarja i ka lënë të gjithë me “gojë hapur” me format e saj trupore mjaft elegante. Ajo dukej mjaft seksi me një palë bikini ngjyrë rozë dhe zi, e më pas me një palë të tjera jeshile dhe zi.

Ndërkohë gjatë një interviste pak kohë më parë, ajo ka folur edhe për martesen me 46-vjeçarin, Paddy dhe 3 fëmijët e saj.

Christine McGuinness është shprehur se nuk kalon “shumë kohë me partnerin dhe fëmijët”, por që e “frymëzojnë çdo ditë”.

---- ----
----
-----
-----