Ballina Showbiz Me bikini e dekolte shpërthyese, të famshmet që nuk i rezistuan rrezeve...

Me bikini e dekolte shpërthyese, të famshmet që nuk i rezistuan rrezeve të diellit (FOTO)

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një palë bikini të kuqe dhe një dekolte shpërthyese. Këto janë pamjet që vijnë nga shtëpitë e vajzave të bukura të ekranit.

E bukura Belen Rodriguez vjen me poza “hot” nga ballkoni i shtëpisë në qendër të Milanos.

Ndërkohë pak milje më larg, motra e saj vjen po aq e nxehtë sa Belen.

Por jo vetëm ato të dyja marrin rreze dielli gjatë këtyre ditëve të izolimit si pasojë e koronavirusit. Këtu do të gjeni të famshmet që nuk i kanë rezistur diellit dhe kanë veshur bikini.

---- ---- ----
-----