Ballina Lajme Bota/Rajoni Me 120 km/h në motor, shihni si përfundon 20-vjecarja (FOTO)

Me 120 km/h në motor, shihni si përfundon 20-vjecarja (FOTO)

344
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një aksident për pak i ka marrë jetën një vajze 20-vjeçare. Sipas raportimeve ajo po ecte me 120 km në orë me motorin e saj, kur limiti i shpejtësisë ishte 90 km.

Një makinë duket se e kishte parakaluar atë para aksidentit në Adler, në qytetin bregdetar të Soçi. Disa thonin se ajo po bënte garë me automjetin.

----

Vajza 20-vjeçare equajtur Angelina apo e njohur ndryshe si “shpejtësia e Soçit” –fatmirësisht pësoi vetëm gërvishtje e plagë të vogla kur motoçikleta e saj doli jashtë kontrolli me shpejtësi rreth 200 km në orë. Në pamjet e kameras së saj GoPro ajo shihet gjatë aksidentit që përplaset në asfalt, por çuditërisht ka shpëtuar me pak plagë,

“Më dhembi i gjithë trupi … ambulancën ju lutem,” u thotë ajo atyre që afrohen.

Dëshmitarët dëgjohen që e këshillojnë: “Mos e prekni … qëndro ashtu siç je dhe mos lëviz. Mos lëviz asgjë, qëndro ashtu siç je”.  Së fundmi ajo ka festuar rekuprimin e saj me disa foto provokuese nga spitali.

----- ----