Ballina Lajme nacionale Mbytet një pushues në Durrës

Mbytet një pushues në Durrës

24
SHPËRNDAJE

Një tjetër pushues ka humbur jetën ditën e sotme në plazhet shqiptare.

Një 60-vjeccar është futur në ujë në orët e para të ditës së sotme dhe nuk ka dalë më prej aty.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Spillesë në Durrës.

Nuk ka ende të dhëna nëse pushuesi ka humbur jetën si pasojë e mbytjes apo të problemeve kardiake.

-----