Ballina Lajme nacionale Mbushen rrugët me aksidente, shifra alarmuese

Mbushen rrugët me aksidente, shifra alarmuese

13
SHPËRNDAJE

Çdo ditë e më shumë po rritet numri i aksidenteve.

Aksidente të shumta trafiku kanë ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Ende nuk dihet se sa persona kanë mbetur të lënduar. Besohet se numri i aksidente është mbi pesë por ende asgjë nuk është konfirmuar.

Indeksonline ka arritur të siguroj disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

Policia dhe autoambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes.

-----