Ballina Showbiz Mbulohet prapë Çiljeta, bën namaz edhe pas Ramazanit

Mbulohet prapë Çiljeta, bën namaz edhe pas Ramazanit

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çiljeta Xhilaga është një prej këngëtareve më të zëshme shqiptare.

Përveç muzikës, ajo është komentuar gjithmonë edhe për paraqitjet e saj dhe për pamjen e jashtme, përcjell ORAinfo.

Çiljeta gjatë Ramazanit na ka treguar se ka vendosur të bëhet besimtare e devotshme duke agjëruar e duke bërë namaz.

E duket se këtë ritëm e ka vazhduar edhe pas Ramazanit, ku shumë shpesh publikon foto me mbulesë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----