Ballina Sport Mbrojtja në gjumë, Islanda ndëshkon Shqipërinë

Mbrojtja në gjumë, Islanda ndëshkon Shqipërinë

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shqipëria pëson gol në momentin më të mirë.

Ndodh e zakonshmja me mbrojtjen kuqezi e cila “përgjumet” duke i lënë mundësi kundërshtarit të depërtojë në zonën e Shqipërisë.

Në minutën e 22′ ishte Johann Gudmundsson i cili dribloi 3 lojtarë shqiptarë dhe me gjuajtjen e tij arrin të mposhtë edhe portierin, Etrit Berisha.

Prej minutash, kuqezinjë e drejtuar nga Edi Reja krijuan disa sulme të rrezikshme në portën islandeze.

The post Mbrojtja në gjumë, Islanda ndëshkon Shqipërinë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----