Ballina Showbiz Mbreti i nje prej vendeve me te varfra ne bote, blen makina...

Mbreti i nje prej vendeve me te varfra ne bote, blen makina luksi per 14 grate

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Anëtarët e opozitës kanë thënë se me këtë veprim, mbreti u ka nxjerrë gishtin e mesit të varfërve në vendin e tij, Zvaziland.

Mbreti Msvati III ka importuar 19 lls Royce dhe 120 BMWE, të cilat kanë nisur të dërgohen në fillim të muajit.

Sipas dëshmitarëve, makinat janë të reja dhe të shtrenjta, dhe banori mesatar i Zvazilandit do të duhej të punonte për 70 vite për ta paguar një.
PM

The post Mbreti i nje prej vendeve me te varfra ne bote, blen makina luksi per 14 grate appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
----- ----
-----