Ballina Lajme Bota/Rajoni ‘Mbreti’ i Instagramit që jeton me dhjetëra femra bën ofertën e çmendur,...

‘Mbreti’ i Instagramit që jeton me dhjetëra femra bën ofertën e çmendur, ja si të fitoni 5 mijë dollarë (FOTO)

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dan Bilzerian njihet si mbreti i Instagramit për shkak të jetës së tij luksoze, ku shoqërohet vazhdimisht me dhjetëra femra.

Ai publikon herë pas here sekuenca nga “çmenduritë” e tij, me vajzat e haremit. Së fundmi ai po shkruan një autobiografi.

----

Ai ka ftuar komentuesit të japin ide për titullin e librit dhe fituesi do marrë 5 mijë dollarë.

“Sapo përfundova së shkruari autobiografinë. Jap 5 mijë dollarë për titullin më të mirë të librit në komente”, shkruan ai.

Shihni fotot:

----- ----