Ballina Showbiz “Mbreti” Dan Bilzerian bën “namin” me 5 femra në shtrat (FOTO)

“Mbreti” Dan Bilzerian bën “namin” me 5 femra në shtrat (FOTO)

139
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dan Bilzerian është një prej 30 njerëzve më me influencë në botë. Mbreti i Instagramit bën një jetë të çmendur, me femra pafund, alkool dhe skena të nxehta.

Por, këto festat e tij ndiqen dhe pëlqehen nga miliona njerëz në mbarë botën dhe jo më kot ai ka 28 milionë ndjekës në llogaritë e tij në mediat sociale.

Ai ka rrëfyer se pasuritë e tij e ka ngritur falë pokerit, duke u bërë një prej lojtarëve të suksesshëm në botë.

Në postimet e tij ai reklamon edhe modelet që e shoqërojnë dhe së fundmi ka publikuar një foto me 5 femra në shtrat.

---- ----
----
-----
-----