Ballina Lajme Bota/Rajoni “Mbretëresha” në lot/ Gruaja e Kobe Bryant e shkatërruar pas vdekjes së...

“Mbretëresha” në lot/ Gruaja e Kobe Bryant e shkatërruar pas vdekjes së vajzës dhe bashkëshortit (FOTO)

235
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vanessa Bryant po e vuan më shumë se kushdo tjetër vdekjen tragjike të legjendës Kobe dhe vajzës 13-vjeçare.

----

37-vjeçarja humbi tragjikisht dy njerëzit e saj më të rëndësishëm, vajzën dhe njeriun e zemrës.

Zemra e gruas së Kobe Bryan është bërë njëmijë copa, shkruan “Hollywood Life”, kur mësoi për aksidentin e rëndë të 26 janarit.

Për fat, Vanessa nuk ndodhej në helikopter, por jeta e saj nuk do të jetë kurrë më e njëjta, pas tragjedisë së tmerrshme.

----- ----