Ballina LifeBizare Mbretëresha e Spanjës i habit të gjithë me fustanin e saj të...

Mbretëresha e Spanjës i habit të gjithë me fustanin e saj të zi (FOTO)

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mbante një çantë të vogël në dorë dhe këpucë me taka të larta, të cilat kombinoheshin më së miri më fustanin.

Flokët kishte zgjedhur t’i mbante lëshuar dhe në dorë mbante unazën prej diamanti. Me grim të lehtë dhe mjaft tërheqëse, Mbretesha i la të gjithë pa fjalë.

---- ----
----
-----
-----