Ballina Showbiz Mbrëmë ishte në kanagjexh, por shikoni si ka përfunduar sot Neca

Mbrëmë ishte në kanagjexh, por shikoni si ka përfunduar sot Neca

108
SHPËRNDAJE

Neca Tërnava është tashmë një perosn shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si kunata e Learta Jakupit e më vonë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse e plot stil e kanë bërë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca dhe Learta mbrëmë kanë qenë në një kanagjexh dhe nga fotot që i kanë postuar duket se e kanë shijuar shumë.

Mirëpo, sot duket se ajo është zgjuar shumë e lodhur nga festa e mbrëmshme./ORAinfo/

-----