Ballina Sport Mbappe nuk e mendon largimin nga PSG-ja

Mbappe nuk e mendon largimin nga PSG-ja

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kylian Mbappe as që e mendon largimin nga Paris Saint Germain.

I pranishëm në konferencën për shtyp në vigjilie të Superkupës së Francës ndaj Rennes, sulmuesi i Kombëtares franceze ka mohuar edhe njëherë tjetër zërat e merkatos që flasin për një largim të tij nga kampionët e Francës.

Mbappe ka nënvizuar se nuk ka patur asnjëherë qëllimin për të lënë klubin, duke shtuar se është më i motivuar se kurrë për fillimin e sezonit të ri dhe për të dhënë maksimumin me fanellën e Paris Saint Germain.

The post Mbappe nuk e mendon largimin nga PSG-ja appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----