Ballina LifeBizare Mbani frymën nga të qeshurat, zbulohet sozia e Salsano Rrapit (Video)

Mbani frymën nga të qeshurat, zbulohet sozia e Salsano Rrapit (Video)

37
SHPËRNDAJE

Salsano Rrapi paska një sozi dhe këtë nuk e dinte askush deri më tani. Ngjashmëria e aktorit dhe drejtuesit të “Portokallisë” me një person të thjeshtë është e pabesueshme.

Në këtë video të siguruar duket qartë ngjashmëria e frikshme mes tyre. Ka qenë aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, i cili ka zbuluar sozinë e Salsano Rrapit.

Gjatë pushimeve në jug, Veleshnja ka pikasur “Salsanon”, i cili përveç pamjes fizike ka të njëjtën të qeshur si moderatori i njohur.

Për t’u bindur për këtë ju ftojmë të shihni videon e mëposhtme.

-----