Ballina Showbiz Mbahuni djema, Nora shfaqet përvëluese në postimin e fundit

Mbahuni djema, Nora shfaqet përvëluese në postimin e fundit

128
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës.

Krahas muzikës, Nora është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, përcjell ORAinfo.

Por ajo që bie në sy është se Nora ka kohë që nuk ka postuar asnjë foto me burrin e saj Robertin, me të cilin ka edhe një vajzë, Renenë.

Kjo ka shtuar thashethemet se cifti i njohur nuk janë duke jetuar se bashku, por deri me tani nuk ka asgjë zyrtare.

Mëgjithatë ajo në faqën e saj në Instagram publikon foto të saj cdo ditë. Në foton e fundit Nora shfaqet e grimosur dhe e rregulluar bukur.

“Next’, e ka përshkruar këtë foto Nora. Kujt po ja dedikon këtë foto këngëtarja e njohur kosovare ende nuk dihet. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----