Ballina Showbiz Mbahuni djema, Luana iu lë pa ‘frymë’ me postimin e fundit

Mbahuni djema, Luana iu lë pa ‘frymë’ me postimin e fundit

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca, cilësohet si njëra nga femrat më të bukura.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, duket se po përgatit diçka të re, shkruan lajmi.

Kështu të paktën e jep përshtypjen me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram, aty ku shihet e grimuar dhe e veshur shumë seksi.

Luana nuk ka treguar se për çfarë konkretisht bëhet fjalë mirëpo pranë njërës foto i ka shkruar disa fjalë.

“Kjo botë është si xhungël”, ka shkruar ajo pranë fotos.

---- ---- ----
-----