Ballina Showbiz Matini i bie pianos, reagimi i Leartës i papritur

Matini i bie pianos, reagimi i Leartës i papritur

43
SHPËRNDAJE

Ajo është femra më e komentuar e momentit.

Learta Jakupi, është reja e këngëtarës së njohur, Shyhrete Behlulit. Ani pse është shumë e angazhuar me profesionin e saj dhe në biznesin privat, ajo gjen kohë për familje,përcjell ORAinfo.

Ajo, është nënë e një djali që e ka quajtur Matin. Ai tashmë është rritur dhe duket se i ka ngjarë shumë nënës së tij.

Matini është një fëmijë shumë i bukur dhe sjellësh.

Matini duket se ka nisur qysh tani ta ndjek rrugën e nënën dhe gjyshës së tij, Shyhretës.

Ai shfaqet duke i rënë pianos, ndërsa Learta e incizon gjithë momentin. /ORAinfo/

-----