Ballina Showbiz “Matchy-matchy”, Nora Istrefi shfaqet sportive me të bijën Renee

“Matchy-matchy”, Nora Istrefi shfaqet sportive me të bijën Renee

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Nora Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare që dallon gjithmonë për stilin e veçantë të veshjeve. Ajo komentohet herë pas here për stilin estravagant dhe të kuruar deri në detaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Mirëpo, së fundmi, Nora i ka surprizuar të gjithë pasi është shfaqur tepër sportive përkrah vajzës së saj, Renee, të cilën e ka me ish-bashkëshortin, Robert Berisha.

Renee dhe Nora shihen të veshura me rroba ngjyrë të zezë të cilat ishin të kombinuara me njëra tjetrën. Edhe këtë herë ato kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, duke u komentuar gjatë./abcnews.al

 

The post “Matchy-matchy”, Nora Istrefi shfaqet sportive me të bijën Renee appeared first on Abc News.

---- ----
-----