Ballina LifeBizare Martohet përpara 500 nxënësve dhe mësuesve në shkollën ku kishte dhënë mësim...

Martohet përpara 500 nxënësve dhe mësuesve në shkollën ku kishte dhënë mësim 27 vjet (FOTO)

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një mësuese filloreje pati një ditë shumë të veçantë dasme pasi u martua përpara 500 nxënësve të shkollës së saj.

Cindy Caffin, 57 vjeçe nga Erdington, Birmingham e shijoi në maksimum ditën e saj më të veçantë, kur e gjithë shkolla ku jepte mësim u bënë pjesë e ceremonisë kishtare ku shkëmbeu unazat me partnerin e saj Dave, 62 vjeç.

Dita e madhe ku morën pjesë mbi 450 nxënës, mësues dhe prindër u zhvillua të premten e shkuar.

---- ----
----
-----
-----