Ballina Showbiz Martohet Nihani, nuse më të bukur nuk keni parë moti

Martohet Nihani, nuse më të bukur nuk keni parë moti

140
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një aktore shumë e ëmbël.

Aktorja turke, Neslihan Atagul, u bë e njohur me rolin e saj si “Nihani” te seriali shumë i shikuar “Kara Sevda”. Ajo është njëra ndër protagonistet më të dashura për publikun.

Aktorja e njohur turke ka vite që është e martuar me aktorin Kemal Dogulu. Dashuria e tyre ka nisur në xhirimet e serialit “Fatih Harbiye”, ku të dy kishin rolet kryesore, shkruan rtv21.tv

Dasma e tyre ishte njëra ndër më të komentuarat në mediat rozë. Ju sjellim disa pamje nga kjo dasmë madhështore. Të dy njihen si aktorë të suksesshëm dhe jo vetëm. Jo rrallë i keni parë edhe në reklama të shumta.

---- ---- ----
-----