Ballina Showbiz Martesa e shumëpërfolur e Aidës, burri i saj flet për ndarjen nga...

Martesa e shumëpërfolur e Aidës, burri i saj flet për ndarjen nga gruaja e parë

992
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cristiano Ronaldo nuk respekton urdhërat te Juventus

Burri i Aida Doҫit ka folur në lidhje me ndarjes nga gruaja e parë.

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në Prive pas martesës.

Cristiano Ronaldo nuk respekton urdhërat te Juventus

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

---- ----
----
----- ----
-----