Ballina Showbiz Martesa e ka zbukuruar edhe me shumë Gresën, kaq bukur po duket...

Martesa e ka zbukuruar edhe me shumë Gresën, kaq bukur po duket në postimin e fundit

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë. Në këtë fustan ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----