Ballina Showbiz Marina vishet në fustanin më të bukur ndonjëherë, shkëlqen në imazhin e...

Marina vishet në fustanin më të bukur ndonjëherë, shkëlqen në imazhin e fundit

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ledri Vula publikon këngën për vajzën e tij

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e rregulluar si kurrë më parë.

E është sigurisht fustani i saj ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Ledri Vula publikon këngën për vajzën e tij

---- ---- ----
-----