Ballina Showbiz Marina vishet në fustan të ngushtë, por nuk do të besoni sa...

Marina vishet në fustan të ngushtë, por nuk do të besoni sa ka kushtuar ai

147
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Man Utd gati për transferimin e yllit të PSG-së

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të ngushtë e i cili ka kushtuar hiç se 1,060 euro./ORAinfo/

Man Utd gati për transferimin e yllit të PSG-së

---- ----
----
----- ----
-----